Сите категории

Дома > Производи >  Осветлување

Осветлете го вашиот простор со тенденциозната W-форма Ноќна Светлина. Додајте допир на модерниот усет во вашиот декор со овој елегантен и стилски раствор за осветлување.


Бренд: QZOO или OEM

Материјал на производот: ABS+Силикон

Капацитет на батеријата: 1200mah

Спецификација на батеријата: 18650батерија

Извор на светлина: LED ламба зрак

Оценета моќ: 1W

Напојување: USB напојување

Време за полнење: 3 часа

Живот на батеријата: 4-8 часа

Големина на производот: 189*50*156mm

Големина на боја кутија: 150* 99 * 162mm

Бруто тежина на производот: 320g

Нето тежина на производот: 230g

Режими на боја: топли и студени

Три прилагодливи брзини: 30%/50%/100%

Апликација: подароци, спална соба, биро, декорации, телефонска станица

Печатено ЛОГО: Прифатено

Прифатен сервис: прифатен  • Опис на производот
  • Повеќе производи
  • Истрага
Опис на производот

W-обликот Ноќна Светлина е мора да има додаток на било кој современ простор за живеење. Ова уникатно и модерно решение за осветлување се одликува со елегантен и стилски дизајн кој сигурно ќе додаде додаток на усет во вашиот домашен декор. W-образниот дизајн не е само естетски пријатен, туку и функционален, обезбедувајќи светла и осветлувачка светлина која ќе помогне во создавањето на топла и поканувачка атмосфера во секоја соба на вашиот дом.

Изработена од висококвалитетни материјали, W-обликот Ноќна светлина е изградена до трајна. Издржливата конструкција гарантира дека ова решение за осветлување ќе обезбеди долготрајни перформанси и сигурност, што ќе го направи практичен и функционален додаток на вашиот дом. Компактната големина на ноќната светлина, исто така, го прави лесно да се постави на било која површина, без разлика дали е на крајбрежна маса, биро или полица, без да се зафати премногу простор.

Покрај стилскиот дизајн и издржливата конструкција, W-обликот Ноќна светлина е, исто така, енергетски ефикасен и еколошки. LED изворот на светлина овозможува светла и конзистентна светлина додека трошите минимална енергија, помагајќи ви да заштедите од сметките за електрична енергија. Ноќната светлина, исто така, произведува минимална топлина, што го прави безбедно да се користи околу децата и миленичињата. Со W-обликот Night Light, можете да уживате во предностите на модерното и тенденциозно осветлување без компромиси за ефикасноста или одржливоста.

Повеќе производи
Истрага
Допрете се.

Поврзано пребарување