Сите категории

Дома > Производи >  Осветлување

Осветлете го вашиот простор со восхитувачката Mini Claw Machine Night Light, додавајќи забавен и пријатен амбиент во вашата соба за релаксирачка и пријатна атмосфера


Бренд: QZOO или OEM

Материјал на производот: ABS+Силикон

Капацитет на батеријата: 500mah

Батерија Спецификација: Полимерна литиумска батерија

Извор на светлина: LED ламба зрак

Оценета моќ: 2W

Напојување: USB напојување

Време за полнење: 2 часа

Живот на батеријата: 4-8 часа

Големина на производот: 189*50*156mm

Големина на боја кутија: 150* 99 * 162mm

Бруто тежина на производот: 320g

Нето тежина на производот: 230g

Режими на боја: топли и студени

Три прилагодливи брзини: 30%/50%/100%

Апликација: подароци, спална соба, биро, декорации, држач за телефон

Печатено ЛОГО: Прифатено

Прифатен сервис: прифатен  • Опис на производот
  • Повеќе производи
  • Истрага
Опис на производот

Донесете игрив и капричен допир во вашиот простор со шармантната ноќна светлина на мини ноќната ноќна ноќ на машината за канџи. Оваа уникатна и восхитувачка ноќна светлина е дизајнирана да ја осветли вашата соба со забавен и пријатен амбиент, создавајќи релаксирачка и убава атмосфера која е совршена за развлекување на крајот од денот.

Обликувана како минијатурна машина за канџи, оваа ноќна светлина додава допир на носталгијата и забавата на вашиот декор. Деталниот дизајн, комплетен со шарени светла и сложени карактеристики, го прави одликувачки дел кој ја доловува имагинацијата и носи чувство на игривост во секоја соба. Без разлика дали е ставена на крајбрежна маса, полица или биро, ноќната светлина на мини канџата сигурно ќе предизвика радост и ќе создаде пријатна и покана за животна средина.

Покрај шармантниот дизајн, оваа ноќна светлина овозможува и мек и топол сјај кој е нежен на очите и погоден за релаксација. Пријатниот амбиент кој го создава е совршен за создавање на смирувачка и смирувачка атмосфера пред спиење, помагајќи ви да се размножите и де-стресот по долг ден. Без разлика дали се користи за читање, медитација или едноставно поставување на пријатно расположение, Mini Claw Machine Night Light додава допир на магијата во вашата ноќна рутина.

Истрага
Допрете се.

Поврзано пребарување