Сите категории
About Us

За нас

Дома >  За нас

За нас

Recesky Industry (Dongguan) Co.,Ltd. е специјализиран за осветлување, ароматични овлажнители, Bluetooth звучници, домашни гаџети и лиценцирани потрошувачки добра. Нашата работилница е опремена со над 20 сета автоматизирана опрема, вклучувајќи ги машините за вбризгување од 100-320 тони. Нашите технички инженери имаат експертиза во напредните технологии како што се УВ печатењето, ласерското гравирање и топлото печатење. Сите производи се сертифицирани од ISO9001, BSCI, QS, Disney и повеќе. Главно се продаваат во Јужна Кореја, Јапонија, Индонезија, Тајланд, Виетнам, Европа, Америка, Азија и Блискиот Исток.

Речески соработувал со многу познати брендови низ целиот свет.

Во Recesky Industry нудиме широк спектар на слатки домашни додатоци, вклучувајќи ноќни светла, арома дифузери на воздух, ретро bluetooth звучници и повеќе. Нашите производи се дизајнирани да додадат стил и удобност во вашиот дом.

Зошто да не одбереш нас?

Certifications1
Certifications2
Certifications3
Certifications4

Фабрички животна средина

mechanical room

Механичка соба.

mold room

Соба за мувла

production line

Производствена линија

sample room

Соба за примероци

warehouse

Складиште

workshop

Работилница

Допрете се.

Поврзано пребарување