Сите категории

Дома > Производи >  Осветлување

Помфрит Силиконска ноќна светлина - Додадете забавен и каприциски допир во вашиот простор со оваа прекрасна помфрит облик ноќна светлина!


Бренд: QZOO или OEM

Материјал на производот: ABS+Силикон

Капацитет на батеријата: 500mah

Батерија Спецификација: Полимерна литиумска батерија

Извор на светлина: LED ламба зрак

Оценета моќ: 2W

Напојување: USB напојување

Време за полнење: 2 часа

Живот на батеријата: 4-8 часа

Големина на производот: 115*145*128mm

Големина на боја кутија: 116*149*132mm

Бруто тежина на производот: 125g

Нето тежина на производот: 118g

Боја на производот: црвена, црна

Два режими: Секогаш режим или исклучи автоматски по 30 секунди

Режими на боја: топли и студени

Три прилагодливи брзини: 30%/50%/100%

Апликација: подароци, спална соба, биро, декорации

Печатено ЛОГО: Прифатено

Прифатен сервис: прифатен  • Опис на производот
  • Повеќе производи
  • Истрага
Опис на производот

Издигнете го вашиот спален амбиент со неодржливите помфрит Силиконски ноќни светла, игрив и чуден додаток на вашиот простор за живеење. Направена од издржлив силиконски материјал, оваа ноќна светлина има восхитен дизајн во форма на омилениот третман за брза храна на сите, додавајќи допир на забава и каприци во вашиот декор. Меката, топла светлина што ја оддава фрла пријатен сјај, поставувајќи поздрава и поканувачка атмосфера која е совршена за навивање на крајот на денот или додавање допир на карактерот во вашиот простор.

Дизајнирана за лесно користење и погодност, француската фрижиде силиконска ноќна светлина е едноставна за работа и пренослива. Може без напор да се наполни со користење на вклучениот USB кабел, обезбедувајќи часови нежно осветлување со едно полнење. Компактниот и лесен дизајн го прави разновиден за различни поставувања, без разлика дали сакате да го користите дома, за време на патување, или како утешна ноќна светлина. Оставете го разиграниот шарм на француската фрижиде ноќна светлина да донесе допир на каприциски усет и сјајност во декорот на вашата спална соба.

Безбедноста и одржливоста се клучни размислувања со француската фризура Силиконска ноќна светлина, обезбедувајќи безгрижно решение за осветлување. Енергетски ефикасната LED светлина внатре во ноќната светлина генерира минимална топлина, осигурувајќи се дека ќе остане ладна на допир дури и по продолжената употреба. Изградена од нетоксичен и без BPA силиконски материјал, оваа ноќна светлина нуди безбедна средина за сите, особено за децата. Со својата долготрајна LED сијалица, можете да уживате во восхитувачкиот амбиент на француската фрижиде ноќна светлина, истовремено намалувајќи ја потрошувачката на енергија и фреквенцијата на замена на сијалици. Осветлете ги вечерите со игривата и шармантна француска фрижидерска силиконска ноќна светлина, причудлива и забавна опција за осветлување која додава посипување од забава и расположение во вашето лично рајско рајче.

Повеќе производи
Истрага
Допрете се.

Поврзано пребарување