Сите категории

Дома > Производи >  Осветлување

Зајакнете го амбиентот на вашата спална со шармантната матонерија за млеко Силиконска ноќна светлина. Совршен за додавање на допир на каприци во вашиот простор


Бренд: QZOO или OEM

Материјал на производот: ABS+Силикон

Капацитет на батеријата: 500mah

Батерија Спецификација: Полимерна литиумска батерија

Извор на светлина: LED ламба зрак

Оценета моќ: 2W

Напојување: USB напојување

Време за полнење: 2 часа

Живот на батеријата: 4-8 часа

Големина на производот: 140*135*130mm

Големина на боја кутија: 116*149*132mm

Бруто тежина на производот: 320g

Нето тежина на производот: 230g

Режими на боја: топли и студени

Три прилагодливи брзини: 30%/50%/100%

Апликација: подароци, спална соба, биро, декорации, телефонска станица

Печатено ЛОГО: Прифатено

Прифатен сервис: прифатен  • Опис на производот
  • Повеќе производи
  • Истрага
Опис на производот

Осветлете го вашиот амбиент во спалната соба со шармантната млечен картон Силиконска ноќна светлина, восхитен и каприциозен додаток на вашиот простор. Изработена од издржлив силиконски материјал, оваа ноќна светлина се одликува со забавен и уникатен дизајн налик на класична материјал за млеко, додавајќи допир на игривост и расположение во вашата соба. Нежната и пријатна светлина што ја оддава ќе создаде топла и поканувачка атмосфера, совршена за време на спиење или како декоративен акцент за подобрување на пријатната вибрација на вашиот простор.

Дизајнирана со погодност и разновидност на ум, млечната карта Силиконска ноќна светлина е лесна за употреба и пренослива. Едноставно наполнете ја ноќната светлина користејќи го вклучениот USB кабел и уживајте во часовите на меко осветлување со едно полнење. Неговиот компактен и лесен дизајн го прави идеален за различни поставувања, без разлика дали сте дома, во време на одење, или имате потреба од утешувачки извор на светлина во текот на ноќта. Нека чувствителниот шарм на ноќната светлина на млечната картона додаде додаток на забава и сјајност во декорот на вашата спална соба.

Приоритизирајќи ја безбедноста и еколошката пријателска состојба, силиконската ноќна светлина за млеко обезбедува безгрижно и одржливо решение за осветлување. Енергетски ефикасната LED светлина внатре во ноќната светлина произведува минимална топлина, со што е безбедно да се допре дури и по продолжената употреба. Силиконскиот материјал е нетоксичен и без БПА, обезбедувајќи безбедна средина за сите, особено за децата. Со својата долготрајна LED сијалица, можете да уживате во убавиот амбиент на ноќната светлина на млечен картон, додека заштедувате енергија и ја намалувате фреквенцијата на замената на сијалиците. Издигнете ги ноќите со восхитувачкиот и шармантен млечен картон Силиконска ноќна светлина, разиграна и очајна опција за осветлување која додава допир на каприци и топлина во вашиот простор за живеење.

Повеќе производи
Истрага
Допрете се.

Поврзано пребарување