Сите категории

Дома > Производи >  Говорници

Подобрете ја вашата соба со Креативниот безжичен Bluetooth звучник, комбинирајќи висококвалитетен звук и елегантен дизајн за уникатен и потоплив аудио искуства


Бренд: QZOO или OEM

Материјал на производот: ABS

Капацитет на батеријата: 800mah

Батерија Спецификација: Полимерна литиумска батерија

Извор на светлина: LED ламба зрак

Оценета моќност: 0.6W

Време за полнење: 2 часа

Живот на батеријата: 3-5 часа

Големина на производот: 175*72*123mm

Големина на боја кутија: 181*83*219мм

Бруто тежина на производот: 286g

Нето тежина на производот: 195g

Боја на производот: жолта, сина, розова

Примена: подароци, спална соба, музика, декорации, ноќно светло

Печатено ЛОГО: Прифатено

Прифатен сервис: прифатен  • Опис на производот
  • Повеќе производи
  • Истрага
Опис на производот

Трансформирајте го вашиот простор за живеење со Creative Wireless Bluetooth Звучникот, совршена амалгамација на најсовремената технологија на звукот и современиот дизајн. Овој звучник е дизајниран да го подобри вашето аудио искуство, испорачувајќи висококвалитетни перформанси на звукот во елегантен и софистициран пакет.

Со напредно Bluetooth поврзување, Creative Wireless Bluetooth Звучникот ви овозможува без напор да ја стримувате вашата омилена музика, подкасти и аудиокниги од вашиот смартфон, таблет или било кој друг bluetooth-активиран уред. Кажи збогум на тромавите кабли и уживај во слободата на безжичното аудио стриминг каде и да одиш.

Елегантниот и модерен дизајн на Creative Wireless Bluetooth звучникот додава допир на елеганцијата во секоја соба. Нејзиниот компактен и пренослив форма фактор го олеснува ставањето на полица, странична маса или биро, блендирајќи се бесрамно со вашиот постоечки декор. Без разлика дали слушате музика додека работите, релаксирате дома, или ги забавувате гостите, овој звучник ја надополнува секоја средба со својата стилска естетика.

Истрага
Допрете се.

Поврзано пребарување