Сите категории

Дома > Производи >  Говорници

Прифатете ги ретро вибрациите со Bluetooth звучникот со форма на ретро камера, спојувајќи винтиџ стил со висококвалитетен звук за уникатно и носталгично аудио искуство кое додава карактер на вашиот простор


Бренд: QZOO или OEM

Материјал на производот: ABS

Капацитет на батеријата: 1200mah

Спецификација на батеријата: 18650

Извор на светлина: LED ламба перли

Оценета моќ: 1W

Време за полнење: 2 часа

Живот на батеријата: 3-5 часа

Големина на производот: 120* 55 * 80mm

Големина на боја кутија: 129*55*88mm

Бруто тежина на производот: 186g

Нето тежина на производот: 175g

Боја на производот: жолта, сина, кафена, црна, бела

Примена: подароци, спална соба, музика, декорации, ноќно светло

Печатено ЛОГО: Прифатено

Прифатен сервис: прифатен  • Опис на производот
  • Повеќе производи
  • Истрага
Опис на производот

Потопете се во носталгичниот шарм на Bluetooth звучникот со форма на ретро камера, кој совршено го балансира винтиџ стилот со исклучителен квалитет на звукот. Овој уникатен говорник нуди едно единствено аудио искуство кое ве транспортира назад во времето додека додавате допир на карактерот во вашиот простор.

Изработен со внимание на деталите, Bluetooth звучникот со форма на ретро камера не е само функционален аудио уред туку и стилски декор парче. Нејзиниот винтиџ камера дизајн евоцира чувство на носталгија и креативност, што го прави почеток на разговор во секоја соба. Висококвалитетниот излез на звук обезбедува богато и потопливо искуство со слушање кое ја надополнува ретро естетиката.

Совршен за музичките ентузијасти и љубители на дизајнот, овој Bluetooth звучник беспрекорно се интегрира во било кој декор на соба, додавајќи допир на личноста и софистицираноста. Без разлика дали уживате во вашите омилени мелодии или едноставно го оценувате ретро-инспирираниот дизајн, Bluetooth звучникот со форма на ретро камера сигурно ќе го подобри вашето аудио искуство и ќе го подигне амбиентот на вашиот простор.

Истрага
Допрете се.

Поврзано пребарување